Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres Parijs van 75 m² heeft een eersteklas ligging op maar 600 meter van de Jardin du Luxembourg. Het maximale aantal gasten van het appartement is 6.

De accommodatie heeft ook 2 badkamers. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Het appartement is tevens voorzien van een complete keuken.

Het 2-slaapkamer appartement heeft een ligging binnen een paar straten van het Musée Zadkine, de Notre-Dame van Parijs is op 13 minuten wandelafstand. Op 300 m van Odéon metrostation is Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres op 500 meter van het Winkelcentrum Marché Saint-Germain. Deze accommodatie ligt op 2 km van het Place de la Concorde. Dit appartement is gesitueerd binnen het bereik van metro Luxembourg treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres Parijs
Urban Flat 118 - Luxury 4 Bdr Flat Near Saint Germain
Mobiele prijsaanbieding

Urban Flat 118 - Luxury 4 Bdr Flat Near Saint Germain

8.4
Heel goed 23 beoordelingen
70 m van de accommodatie
USD 683 USD 615
per nacht
1Br Apartment In Latin Quarter With Balcony
Mobiele prijsaanbieding

1Br Apartment In Latin Quarter With Balcony

165 m van de accommodatie
USD 1218 USD 1096
per nacht
Luxueux Appartement A Notre-Dame
Mobiele prijsaanbieding

Luxueux Appartement A Notre-Dame

8.8
Fantastisch 82 beoordelingen
315 m van de accommodatie
USD 261 USD 235
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    17 km

    Treinstations

    Jussieu
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7510610613206
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres gelegen?
      Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres is naast de Jardin du Luxembourg gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres?
      Populaire attracties in de buurt van Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres zijn onder andere het Place de la Concorde, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres te verblijven?
      Een overnachting in Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres kost €821.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Bouillon Racine en Le Procope restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres?
      Bij Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres?
      Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres meet 75 m².
    • Heeft Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    17 km

    Treinstations

    Jussieu
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charming Apartment 2Br 6P St-Germain-Des-Pres Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten